• sekretariatstvs.sk
  • +421 48 4327 1 1 1
NAHLASOVANIE PORÚCH 0850 1 1 1 234

    Pre nahlasovanie porúch a informácie týkajúce sa dodávky vody, odkanalizovania, tlaku a kvality vody, zriadenia nového odberu, prípojok a vodomerov, fakturácie, zmluvných vzťahov kontaktujte prevádzkovú spoločnosť: Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

    0850 1 1 1 234

Informácia pre akcionárov

Home > Aktuality & Novinky & Články

Vážení akcionári,

v nadväznosti na Vaše žiadosti o realizácie rôznych investícií, rekonštrukcií, či opráv vodárenskej a kanalizačnej infraštruktúry si Vám dovoľujeme dať do pozornosti nasledovné oznámenie, ktoré je vyňaté zo Zmluvy o nájme vodárenskej a kanalizačnej infraštruktúry a o prevádzkovaní a poskytovaní služieb súvisiacich s nájmom a prevádzkou vodárenskej a kanalizačnej infraštruktúry aj so všetkými dodatkami medzi StVS, a.s. a StVPS, a.s. a ktoré vymedzuje jednotlivé pojmy, zodpovednosti a adresátov určenia, teda kto je zodpovedný za realizáciu opráv a kto za investície a rekonštrukcie.

 Oznámenie pre akcionárov

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služeb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.
Zásady používania cookie nájdete TU.